ALUS KVARTĀLA TŪRE

Vēsturiski zīmīgais novietojums un iespēja iepazīt Latvijas alus garšas visā to daudzveidībā padara Rīgas alus kvartālu par iekārojamu tūrisma galamērķi ikvienam, kas sevi uzskata par alus baudītāju un ir noguris no lielo darītavu masu produkcijas. Te satiekas gan alus feinšmekeri, gan pārsteidzošu garšu meklētāji, gan vienkārši alus mīļotāji.

Aicinām izbaudīt Rīgas alus kvartālu viesmīlīga stāstnieka pavadībā un četrās pieturvietās nobaudīt izcilas Latvijas "craft" alus šķirnes kopā ar gardām uzkodām, kā arī mazajos brūvkrogos izpētīt, kā top  īstens "craft" alus un ļauties pārsteidzošu garšu piedzīvojumam. 

Tūres ilgums – 4 stundas.                                                                                                   
Cena – 1 personai 38 EUR, iekļauta 12 alus šķirņu degustācija, kā arī nelielas uzkodas.
Minimālā tūres cena – 100 EUR.                                                                                       
Valoda – tūres notiek angļu, krievu un latviešu valodās.
Tūres sākums – pēc vienošanās, Valmiermuižas alus vēstniecībā, A. Briāna ielā 9a, Rīgā.
Alus kvartāla tūres iespējamas no pirmdienas līdz ceturtdienai, par to iepriekš vienojoties pa tālr. +371 20081990 vai info@beerdistrict.lv.
Ieteicamais maksimālais vienas grupas cilvēku skaits – 10 personas.
LATVIJAS ALUS DARĪTAVU TŪRE

Aicinām iepazīt Vidzemes mazās alus darītavas dienu garā ceļojumā viesmīlīga un zinoša alziņa pavadībā. Viesosimies Valmiermuižas alus darītavā, kur varēs izbaudīt dažādu alus garšu saderību ar piemērotām uzkodām, kā arī ieturēties sātīgās vairāku kārtu pusdienās. Malduguns brūzī varēs iepazīt pašas jaunākās alus darīšanas tendences un uzzināt, cik neparastas garšas var piešķirt alum. Savukārt Raiskumietis Raunā gaidīs ģimenes tradīciju garā uzturētā brūzī, kur tiek ne tikai darīts alus, bet arī cepta maize un kūpināta gaļa. 

Latvijas alus tūre paredzēta interesentu grupām no 5 līdz 15 cilvēkiem, piedāvājuma paketē iekļautas ekskursijas un degustācijas trīs alus darītavās, vairāku kārtu pusdienas un launags, kā arī transports. Latvijas alus tūres tiek organizētas ar iepriekšēju pieteikšanos, vienojoties pa tālr. +371 20081990 vai info@beerdistrict.lv.